>>> Prohlédněte si nové byty s výhledem na Prahu - Rezidence Břevnov ZDE <<<

Proč zde bydlet | Lokalita | Vila dům V Podbabě

+420 721 55 99 55
+420 721 55 99 99

NOVÝ PROJEKT
REZIDENCE BŘEVNOV

Lokalita

Proč zde bydlet

Pojďte k nám bydlet !

Projekt Vila domu vznikl pro uspokojení bytové poptávky pro náročnější klientelu, která vyhledává bydlení ve větším soukromí, obklopena přírodou a přitom dostupnou veškerou infrastrukturou, a to v nejžádanější lokalitě Prahy. Komfort bydlení zde umocní zahrádka či předzahrádka pro každý byt. Zahrádky jsou umístěné na jižní prosluněné stráni s vyhlídkou na Prahu, včetně Vítězného náměstí a dokonce i Pražského Hradu.

Vyberte si vhodný byt

Objekt obsahuje 12 bytových jednotek ve formě bytu nebo ateliéru, od velikosti 2+kk po 4+kk ve třech podlažích.Z garáží se výtahem dostanete do jednotlivých pater. Každá jednotka má jedno až dvě garážová stání a jednu sklepní kóji. Samozřejmostí je šatna v každém bytě. Větší byty mají i dvě koupelny.Každý byt má k dispozici vlastní část zahrady za domem.

Důraz na kvalitu

Při stavbě jsme vybírali kvalitní materiály s důrazem na klasiku, která dělá domov útulný a teplý a je léty prověřená.  Takže jsme použili dřevěná okna z Meranti s trojsklem, masivní dubové podlahy, dlažby španělské a italské výroby, sádrové omítky,dveře Sapeli luxusní třídy, sanitu Duravit, baterie Hansgrohe. Samozřejmostí je internet a TV v každém pokoji, centrální ovládání topeni s možností připojení na GSM.