>>> Prohlédněte si nové byty s výhledem na Prahu - Rezidence Břevnov ZDE <<<

Informace o lokalitě | Lokalita | Vila dům V Podbabě

+420 721 55 99 55
+420 721 55 99 99

NOVÝ PROJEKT
REZIDENCE BŘEVNOV

Lokalita

Informace o lokalitě

Lokalita, ve které stojí náš Vila dům,  se nalézá ve spodní části Šáreckého údolí, v ulici V Podbabě 2738/12  v  Praze 6, Dejvicích. Území, které se zde při Lysolaském potoku pod kopcem Baba nachází, se dle viničních zápisů nazývá již od 15. století Podbaba.

Ačkoliv v klidu a zeleni, v uzavřené zahradě, tak pár minut na metro a do centra. Autobusová zastávka je 100 m od domu a po deseti minutách vystupujete na metru Dejvická a během dalších 10 minut jste v centru Prahy. Nebo se krátkou procházkou dostanete na konečnou tramvaji v Podbabě, odkud je to 2 stanice na metro a do centrální části Prahy 6 na Vítězné náměstí, kde je veškerá občanská vybavenost.

Vila dům je umístěn v rozlehlé zahradě, na jižní straně údolí, takže prakticky celý den je zalit sluncem. Horní část pozemku navazuje na státem chráněný přírodní útvar Podbabské skály, a tento status zaručuje do budoucna nezastavěnost novou výstavbou a tím i zachování současného klidného bydlení.

Obrovskou předností naši lokality je možnost sportovní vyžití nebo jen krásných procházek podél Vltavy. Díky přívozu se jednoduše dostanete na druhý břeh, kde je cyklostezka a dráha pro bruslaře. Směrem podíl toku Vltavy můžete dojet nebo dojít až do Kralup. Opačně na kole, či bruslích nebo pohodovou procházkou do ZOO, Trojského zámku či Botanické zahrady. Pak přes veslařský kanál až k Libeňskému zámečku a nebo přes most do Stromovky, na tenis na Spartu nebo atletický stadion Olymp. Pro milovníky kopané je prakticky kousek na Duklu. V zimě je 5 minut pěšky Indoor Golf Dejvice.

Od poloviny roku 2012 je otevřeno nákupní centrum Kaufland na konečné tramvají v Podbabě. Na ulici Jugoslávských partizánů směrem k metru je pak plno různých obchodů s veškerým sortimentem.

galerie